Inwestuj w jeleniej górze

Kup Apartament

Ceny nowych nieruchomości w Jeleniej Górze są wciąż o połowę niższe niż w Karpaczu czy Szklarskiej Porębie. Patrząc jednak na znaczny potencjał Jeleniej Góry, przewidujemy dalszy wzrost cen nieruchomości w tym mieście. Biorąc pod uwagę mobilność gości, inwestycje w atrakcje turystyczne całego regionu, połączenia kolejowe, niskie nasycenie liczbą miejsc noclegowych mieście, doskonałą bazę gastronomiczną, cykliczne imprezy organizowane przez miasto, obecność kliniki KCM która na swoje zabiegi przyciąga klientów z Wielkiej Brytanii, Arabii Saudyjskiej przewidujemy nawet dwukrotny wzrost ceny metra kwadratowego na przestrzeni kilku lat. Jeśli dołożymy do ruch turystyczny i obłożenie apartamentów porównywalny jak w Karpaczu to śmiało rekomendujemy inwestycje w nieruchomości jeleniogórskie.

Inwestycja

Oko Karkonoszy

Oko Karkonoszy to osiedle trzech nowoczesnych budynków wielorodzinnych klasy premium. Z okien oraz balkonów o południowej ekspozycji rozpościera się piękny widok na góry – a rozlokowanie budynków gwarantuje, że każde z mieszkań jest jasne i wystawione na działanie promieni słonecznych przez większość dnia.

Inwestycja

Osiedle Młynówka

Osiedle Młynówka powstanie w samym centrum Jeleniej Góry. Usytuowane przy rzeczce tworzy niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat. To najciekawsza z ofert na jeleniogórskiej mapie nieruchomości. 
Niewątpliwą zaletą Osiedla Młynówka jest całodobowa ochrona, która zapewni poczucie bezpieczeństwa. Oryginalne połączenie klasyki ze współczesną formą to sprawdzony wzór na ponadczasową elegancję w nowej odsłonie.
Zobacz więcej
Sprawdź Dostępność
Sprawdź Dostępność
© Lemon Pepper
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.