Lemon Pepper

aPARTAMENTY
Apartamenty w Jeleniej Górze

O nas

Jeśli hotel to za mało...

Apartamenty Lemon Pepper i restauracja "Cytrynowy Pieprz" w Jeleniej Górze, to połączenie luksusu i domowego ciepła. Doskonałe lokalizacje w centrum miasta, komfortowe wyposażenie, przestronne wnętrza. Łatwość rezerwacji, nieskrępowany dostęp oraz konkurencyjna cena, czynią naszą ofertę doskonałą alternatywą dla klasycznych usług hotelowych, zarówno z myślą o city break’u, pobytach biznesowych czy wakacyjnych. Nasze apartamenty są idealne na romantyczny wyjazd we dwoje jak i relaks w gronie rodziny. Restauracja została wyróżniona jedną czapką w żółtym przewodniku Gault & Millau, a według serwisu Tripadvisor to jedna z najlepszych włoskich restauracji w Polsce. Dlatego nie zdziwcie się jeśli spotkacie u nas gości z pierwszych stron gazet. 
Na Waszym miejscu zrobiłbym rezerwację....

Gdzie jesteśmy

Dogodne Lokalizacje

Jelenia Góra apartamenty Lemon Pepper na ul. Mickiewicza 30

Apartamenty

Nasze Lokalizacje

Wzgórze Kościuszki
Villa Vinci przylega do rozległego parku Wzgórze Kościuszki którego historia sięga roku 1780. Znajdziecie w nim ścieżki spacerowe, place zabaw, siłownie zewnętrzne, ścieżki edukacyjne i historyczne. Od centrum Jeleniej góry dzieli ją 950 metrów spaceru przez historyczną dzielnicę willową. W środku odnajdziecie komfortowe i przestronne apartamenty, swoim standardem przewyższające najlepsze hotele...
Więcej
Cieplice
Uzdrowiskowa część Jeleniej Góry. Słynie z Parku Norweskiego, którego nazwa pochodzi od pawilonu wybudowanego na wzór restauracji w Oslo i Parku Zdrojowego utrzymanego w XIX wiecznym stylu angielskim
Więcej
Śródmieście
Centrum Jeleniej Góry to masa zabytkowych miejsc zlokalizowanych przede wszystkim na trasie Mały Trakt Śródmiejski. Ponadto Śródmieście to również teatr, kino, muzea oraz szeroki wybór kawiarni oraz  restauracji oferujących kuchnię śródziemnomorską, azjatycka czy amerykańską.
Więcej

Nasza restauracja

CYTRYNOWY PIEPRZ

Przechodząc przez Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze, na styku ul. Mrocznej i Szkolnej znajdziecie bardzo małą restaurację, urządzoną w formie otwartej kuchni, w której rozchodzą się zapachy i aromaty przyprawiające o dreszcze.
La gioia di viviere – radość życia i tym dzielimy się z Państwem w naszej kuchni. Restauracja jest dla nas jak rodzina, tradycja, narodziny, małżeństwo i śmierć – to dla nas sposób na życie.
Więcej o Restauracji

Współpraca

Operator apartamentów

W ciągu ostatnich lat popularną alternatywą dla wynajmu długoterminowego stał się krótkoterminowy najem mieszkań. Turyści i ludzie biznesu decydują się wynająć w wybranym mieści apartament lub mieszkanie na kilka dni. Wychodząc na przeciw takim zmianom na runku mieszkaniowym, stworzyliśmy ofertę, która pozwoli Wam zamienić Wasz apartament w hotel, jeśli tylko znajduje się w Jeleniej Górze, Cieplicach i Karpaczu...
Więcej

nasze miasto

Jelenia Góra

Jelenia Góra to miasto położone w samym sercu Karkonoszy. Jelenia Góra to stare, zabytkowe miasto. gdzie zachowało się niemało architektonicznych zabytków. To nie tylko miasto tętniące życiem, pełne doskonałych restauracji, pubów i kawiarni. To również kulturalny tygiel, ściągający swoimi wydarzeniami ludzi z całej Europy. Trasy spacerowe, rozległe parki, single tracki, kina, teatry, stare miasto, hotele i apartamenty sprawiają że miasto oferuje kompletną ofertę dla turystów wybierających się w Karkonosze. To również kulinarna stolica Dolnego Śląska gdzie gastronomiczne koncepty zyskały bardzo wysoki poziom.
Więcej o Jeleniej Górze
Sprawdź Dostępność
Sprawdź Dostępność
© Lemon Pepper
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.