ŚWIETNIE POKAZANE WNĘTRZA I NIERUCHOMOŚCI

Fotografia Nieruchomości

Z racji naszej działalności wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie dla potencjalnych klientów. Konkurencja na portalach takich jak booking czy AIRBNB z ofertami najmu i sprzedaży jest gigantyczna, a o wyborze w pierwszej kolejności decyduje zdjęcie i emocje, które wywołuje. 
Oferujemy profesjonalne usługi fotograficzne dedykowane dla hotelarzy, właścicieli apartamentów, biur nieruchomości i deweloperów.

Nasze usługi obejmują:

-Zdjęcia i filmy z drona
-fotografię wnętrz
-sesje fotograficzne architektury
-długoterminowe realizacje fotograficzne
-fotografię kulinarną

Co nas wyróżnia, na co zwracamy uwagę:
-Co do zasady zdjęcia architektury wykonujemy w „złotej godzinie” tzn. godzinę od wschodu słońca i godzinę do jego zachodu. Wracamy do miejsc biorąc pod uwagę pory roku, zjawiska meteo, czy wydarzenia, które warto uwiecznić.

-Kiedy fotografujemy wnętrza przywiązujemy wagę do detali. Chowamy wiszące kable i przewody, idealnie zaścielamy łóżko, doświetlamy pomieszczenie światłem studyjnym. Tworzymy kompozycję i scenografię miejsca szanując jego charakter i specyfikę tak by oddziaływać na emocje gości. Z doświadczenia wiemy, że przygotowanie tej scenografii jest bardziej czasochłonne niż wykonanie samego zdjęcia. Robimy ich mniej, za to są one przemyślane i rzetelnie przygotowane. Spinamy w ten sposób w klamrę usługę hotelstaginingu i samą fotografię. 

 Jeśli to za mało, zobacz proszę nasze zdjęcia kulinarne:
https://lemonpepper.com.pl/fotografia/fotografia-kulinarna

© Lemon Pepper
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.