Inwestuj w jeleniej górze

Kup Apartament

Jelenia Góra to miasto, którego ceny nowych nieruchomości są wciąż o połowę niższe niż w innych popularnych miejscowościach turystycznych, takich jak Karpacz czy Szklarska Poręba. Niemniej jednak, patrząc na znaczny potencjał Jeleniej Góry, przewiduje się dalszy wzrost cen nieruchomości w tym mieście. Istnieje kilka czynników, które przyczyniają się do rosnącej wartości nieruchomości w Jeleniej Górze. Po pierwsze, mobilność gości i inwestycje w atrakcje turystyczne w całym regionie przyciągają coraz więcej ludzi do miasta. Po drugie, doskonałe połączenia kolejowe umożliwiają łatwy dostęp do miasta, co zwiększa atrakcyjność nieruchomości. Po trzecie, niskie nasycenie liczbą miejsc noclegowych sprawia, że Jelenia Góra ma duży potencjał rozwojowy w zakresie turystyki. Jelenia Góra posiada również bogatą bazę gastronomiczną oraz organizuje wiele cyklicznych imprez, co przyciąga turystów przez cały rok. Dodatkowo, obecność kliniki KCM, która na swoje zabiegi przyciąga klientów z Wielkiej Brytanii, Arabii Saudyjskiej oraz innych krajów, przyczynia się do zwiększenia zainteresowania miastem.
Ze względu na te czynniki, przewiduje się nawet dwukrotny wzrost ceny metra kwadratowego na przestrzeni kilku lat. Jeśli dołożymy do tego ruch turystyczny i obłożenie apartamentów porównywalne z tym w Karpaczu, śmiało możemy rekomendować inwestycje w nieruchomości jeleniogórskie.

Inwestycja

Oko Karkonoszy

Oko Karkonoszy to osiedle trzech nowoczesnych budynków wielorodzinnych klasy premium. Z okien oraz balkonów o południowej ekspozycji rozpościera się piękny widok na góry – a rozlokowanie budynków gwarantuje, że każde z mieszkań jest jasne i wystawione na działanie promieni słonecznych przez większość dnia.

Inwestycja

Osiedle Młynówka

Osiedle Młynówka powstanie w samym centrum Jeleniej Góry. Usytuowane przy rzeczce tworzy niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat. To najciekawsza z ofert na jeleniogórskiej mapie nieruchomości. 
Niewątpliwą zaletą Osiedla Młynówka jest całodobowa ochrona, która zapewni poczucie bezpieczeństwa. Oryginalne połączenie klasyki ze współczesną formą to sprawdzony wzór na ponadczasową elegancję w nowej odsłonie.
Zobacz więcej
© Lemon Pepper
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.