ŚWIETNIE POKAZANE WNĘTRZA I NIERUCHOMOŚCI

Fotografia Nieruchomości

Z racji naszej działalności wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie dla potencjalnych klientów. Konkurencja na portalach takich jak booking czy AIRBNB z ofertami najmu i sprzedaży jest gigantyczna, a o wyborze w pierwszej kolejności decyduje zdjęcie. Sesja zdjęciowa przygotowana przez profesjonalnego fotografa nieruchomości wywołuje emocje, przyciąga uwagę i decyduje o wyborze. Potencjalni goście i klienci to wzrokowcy, przeglądający masę zdjęć, poświęcając ich uwadze mniej niż sekundę. 

Oferujemy usługi fotograficzne dedykowane dla hotelarzy, właścicieli apartamentów, domów, biur nieruchomości i deweloperów. Regularne, sezonowe aktualizacje wizualne dostarczą Twojemu działowi marketingu bogaty materiał do działań w social media, zwiększając zaangażowanie i przyciągając nowych gości. Dzięki świeżym i różnorodnym treściom wizualnym Twój hotel będzie wyróżniać się na tle konkurencji na platformach takich jak Instagram, Facebook czy Pinterest. Zdjęcia mogą być wykorzystane w kampaniach reklamowych, newsletterach oraz na stronie internetowej, co pomoże w budowaniu silnej więzi z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Nasze usługi obejmują:

-Zdjęcia i filmy z drona
Uchwycimy Twoją nieruchomość z wyjątkowych perspektyw, podkreślając jej lokalizację i otoczenie.

-fotografię nieruchomości
Przygotujemy zdjęcia twojego hotelu z zewnątrz uwzględniają pory dnia, zdjęcia nocne, pogodę tak by przygotować zdjęcie wyróżniające go na tle konkurencji.

-zdjęcia wnętrz
Szczegółowe ujęcia, które oddają charakter i atmosferę pomieszczeń.
tworzymy kompozycję i scenografię miejsca szanując jego charakter i specyfikę tak by oddziaływać na emocje gości. Chowamy wiszące kable, poprawiamy zasłony, idealnie zaścielamy łóżko, wiedząc że dobre zdjęcie to detale jakie uchwyci obiektyw.

-długoterminowe realizacje fotograficzne
 Nasze długoterminowe realizacje fotograficzne dla hoteli obejmują sesje zdjęciowe w różnych porach roku, okolicznościach przyrody oraz podczas świąt i wydarzeń. Dzięki temu Twoi goście zobaczą piękno Twojego obiektu przez cały rok, od zimowych krajobrazów po letnie atrakcje. Profesjonalne zdjęcia uchwycone podczas specjalnych okazji, takich jak święta czy festiwale, podkreślą unikalny charakter Twojego hotelu.

Obszar działania:
Działamy głónie na terenie Karpacza, Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby, Jakuszyc, Świeradowa, Wrocławia i Wałbrzycha. W przypadku większych realizacji fotograficznych przyjmujemy zlecenia w całej polsce. 
© Lemon Pepper
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.