APARTAMENTY

Filtruj
Ilość Osób
4
Ilość Pokoi
4
Lokalizacje
Zatwierdź
Wyczyść Filtry
Sortuj wg. powierzchni
hello world!
{{room.rsl_name}}
Lokalizacja
4
4
4
Zarezerwuj
This is a block of text. Double-click this text to edit it.

Lokalizacje w Jeleniej Górze

Wzgórze Kościuszki

Villa Vinci to pieczołowicie odrestaurowany budynek z początku XIX wieku. Przylega do rozległego historycznego parku Wzgórze Kościuszki którego historia sięga roku 1780. Znajdziecie w nim, place zabaw, siłownie zewnętrzne, ścieżki edukacyjne i historyczne, a także wiele kilometrów podziemnych korytarzy które można zwiedzać. Komfortowe i przestronne apartamenty, zamykany parking,  oferują znacznie więcej znacznie więcej niż hotel. Od centrum miasta dzieli Was piętnaście minut spaceru przez historyczną willową dzielnicę...
Apartamenty

Cieplice

Uzdrowiskowa część Jeleniej Góry. Słynie z Parku Norweskiego, którego nazwa pochodzi od pawilonu wybudowanego na wzór restauracji w Oslo i Parku Zdrojowego utrzymanego w XIX wiecznym stylu angielskim. Część naszych apartamentów oferuje zewnętrzny basen. Inne leżą tuż przy Aquaparku Termy Cieplicke.
Apartamenty

Śródmieście

Nasze apartamenty w Centrum Jeleniej Góry zlokalizowane są wśród zabytkowych kamienic i w otoczeniu Małego Traktu Śródmiejskiego. Ponadto Śródmieście to również teatr, kino, muzea oraz szeroki wybór kawiarni oraz restauracji. City break to najlepszy sposób na krótki odpoczynek i urlop w ciągu roku, gdzie można oderwać się od codziennych obowiązków i zaznać odrobiny innego świata.
Apartamenty
Sprawdź Dostępność
Sprawdź Dostępność
© Lemon Pepper
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.