APARTAMENTY

Filtruj
Ilość Osób
4
Ilość Pokoi
4
Lokalizacje
Zatwierdź
Wyczyść Filtry
Sortuj wg. powierzchni
hello world!
{{room.rsl_name}}
Lokalizacja
4
4
4
Zarezerwuj
This is a block of text. Double-click this text to edit it.

Lokalizacje w Jeleniej Górze

NASZA LOKALIZACJA

Wzgórze Kościuszki

Villa Vinci to pieczołowicie odrestaurowany budynek z początku XIX wieku. Przylega do rozległego historycznego parku Wzgórze Kościuszki którego historia sięga roku 1780. Znajdziecie w nim, place zabaw, siłownie zewnętrzne, ścieżki edukacyjne i historyczne, a także wiele kilometrów podziemnych korytarzy które można zwiedzać. Komfortowe i przestronne apartamenty, zamykany parking,  oferują znacznie więcej znacznie więcej niż hotel. Od centrum miasta dzieli Was piętnaście minut spaceru przez historyczną willową dzielnicę...
Apartamenty

NASZA LOKALIZACJA

Cieplice

Uzdrowiskowa część Jeleniej Góry. Słynie z Parku Norweskiego, którego nazwa pochodzi od pawilonu wybudowanego na wzór restauracji w Oslo i Parku Zdrojowego utrzymanego w XIX wiecznym stylu angielskim. Część naszych apartamentów oferuje zewnętrzny basen. Inne leżą tuż przy Aquaparku Termy Cieplicke.
Apartamenty

NASZA LOKALIZACJA

Śródmieście

Nasze apartamenty w Centrum Jeleniej Góry zlokalizowane są wśród zabytkowych kamienic i w otoczeniu Małego Traktu Śródmiejskiego. Ponadto Śródmieście to również teatr, kino, muzea oraz szeroki wybór kawiarni oraz restauracji. City break to najlepszy sposób na krótki odpoczynek i urlop w ciągu roku, gdzie można oderwać się od codziennych obowiązków i zaznać odrobiny innego świata.
Apartamenty
Sprawdź Dostępność
Sprawdź Dostępność
© Lemon Pepper
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.