fbpx

O nas

Jeśli hotel to za mało…

Apartamenty Lemon Pepper to połączenie luksusu i domowego ciepła. Doskonałe lokalizacje w centrum miasta, komfortowe wyposażenie, przestronne wnętrza. Łatwość rezerwacji, nieskrępowany dostęp oraz konkurencyjna cena, czynią naszą ofertę doskonałą alternatywą dla klasycznych usług hotelowych, zarówno z myślą o city break’u, pobytach biznesowych czy wakacyjnych. Nasze apartamenty są idealne na romantyczny wyjazd we dwoje jak i relaks w gronie rodziny.
Podróże to nasza pasja. Niestety jak każdy zapracowany człowiek, nie mamy na nie zbyt dużo czasu. Dlatego nasze wymagania co do noclegu, standardu obsługi oraz organizacji wyjazdu są wysokie. Zwiedziliśmy wiele miejscowości turystycznych w Polsce jak i Europie. Spędziliśmy łącznie prawie rok na wyjazdach, zatrzymując się w hotelach, pensjonat

 

ach, hostelach czy apartamentach o różnym standardzie. Niestety nie zawsze było idealnie. Często czegoś nam brakowało. W hotelach prywatności, a w apartamentach domowego klimatu i 5-gwiazdkowej obsługi. A dlaczego by tego nie połączyć? Przecież to możliwe! W ten sposób powstały apartamenty Lemon Pepper, czyli miejsce, w którym sami czujemy się doskonale i niczego nam nie brakuje.
Hotelarstwo i gastronomię mamy w naszym DNA, a świadczy o nas nasza praca. Od 2016 roku prowadzimy restaurację Cytrynowy Pieprz, docenioną już dwukrotnie w przewodniku Gault & Millau jedną czapką. Na chwilę obecną oddajemy Państwu pięć apartamentów noclegowych w Jeleniej Górze i Cieplicach. Każdy z nich jest hołdem dla znakomitych pisarzy, dlatego w znajdziecie w nich książki znanych autorów oraz żółty przewodnik po restauracjach “Gault & Millau”. Dwa z naszych apartamentów dostosowane są dla osób niepełnosprawnych.
Regulamin rezerwacji

Przedsiębiorstwo uzyskało subwencję finansową w ramach programu rządowego “Tarcza finansowa 2.0 Polskiego funduszu rozwoju dla micro, małych i średnich firm) udzielona przez PFR S.A.

 

 

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.