fbpx
LAST MINUTE
Zapraszamy do rezerwacji!

Lemon Pepper Apartments

Jeśli hotel to za mało… Apartamenty Lemon Pepper w Jeleniej Górze to połączenie luksusu i domowego ciepła. Doskonałe lokalizacje w centrum Jeleniej Góry i Cieplic, komfortowe wyposażenie, przestronne wnętrza, łatwość rezerwacji, nieskrępowany dostęp oraz konkurencyjna cena, czynią naszą ofertę doskonałą alternatywą dla klasycznych usług hotelowych, zarówno z myślą o city break’u, pobytach biznesowych czy wakacyjnych. Nasze apartamenty są idealne na romantyczny wyjazd we dwoje jak i relaks w gronie rodziny. Łatwość dojazdu, otoczenie znakomitych restauracji i atrakcji turystycznych zostawiają ofertę konkurencji daleko w tyle. Trudno sobie wyobrazić lepsze lokalizacje noclegów w Jeleniej Górze czy Cieplicach.
Na Waszym miejscu zrobiłbym rezerwację…

Restauracja Cytrynowy Pieprz

Przechodząc przez Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze, na styku ul. Mrocznej i Szkolnej znajdziecie bardzo małą restaurację, urządzoną w formie otwartej kuchni, w której rozchodzą się zapachy i aromaty przyprawiające o dreszcze. Cytrynowy Pieprz został założony w 2016 roku. Właściciele – Marcin Moss i Krzysztof Hornik, od wielu lat zbierali doświadczenie praktykując w wielu restauracjach zarówno w Polsce jak i za granicami kraju, aby na nowo móc odkryć smak i zdefiniować kuchnię włoską.

Zarządzanie apartamentami | najem krótkoterminowy

Przedstawiamy Państwu ofertę na wynajem mieszkań i apartamentów w tzw. wynajmie krótkoterminowym. W istocie przypomina to najem mieszkania podobnie jak pokoju hotelowego. To korzystna ekonomicznie alternatywa dla tradycyjnego wynajmu mieszkań. Sprawimy, że Państwa apartament będzie „pracował na siebie” i przyniesie wyraźne zyski, nie wymagając Państwa wysiłku. Dlaczego właśnie My? Ponieważ dostrzegamy turystyczny potencjał Jeleniej Góry. Inwestycja w 70 km trasę rowerową wokół Jeleniej Góry, a także bliskość najpopularniejszych szlaków turystycznych sprawiają, że ta niedoceniana do tej pory miejscowość, zdobywa należne jej miejsce na mapie turystycznej Polski. Jest doskonałą alternatywą dla zatłoczonego Karpacza i Szklarskiej Poręby dlatego naturalnym zjawiskiem jest wzrost zapotrzebowania na usługi noclegowe. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany takim wynajmem swojego mieszkania, to możemy zrobić to w Twoim imieniu. Zobaczcie co zawiera nasza usługa i odpowiedzi na popularne pytania.
Najem krótkoterminowy | Lemon Pepper | Oferta

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.