fbpx
LAST MINUTE
Zapraszamy do rezerwacji!

Lemon Pepper Apartments

Jeśli hotel to za mało… Apartamenty Lemon Pepper w Jeleniej Górze to połączenie luksusu i domowego ciepła. Doskonałe lokalizacje w centrum Jeleniej Góry i Cieplic, komfortowe wyposażenie, przestronne wnętrza, łatwość rezerwacji, nieskrępowany dostęp oraz konkurencyjna cena, czynią naszą ofertę doskonałą alternatywą dla klasycznych usług hotelowych, zarówno z myślą o city break’u, pobytach biznesowych czy wakacyjnych. Nasze apartamenty są idealne na romantyczny wyjazd we dwoje jak i relaks w gronie rodziny. Łatwość dojazdu, otoczenie znakomitych restauracji i atrakcji turystycznych zostawiają ofertę konkurencji daleko w tyle. Trudno sobie wyobrazić lepsze lokalizacje noclegów w Jeleniej Górze czy Cieplicach.
Na Waszym miejscu zrobiłbym rezerwację…

Restauracja Cytrynowy Pieprz

Attraversando la Piazza del Municipio a Jelenia Góra, vale la pena andare in via Szkolna. La c’è un piccolo ristorante ,dove dopo  aver  varcato le sue porte, la vostra immaginazione e appetito veranno stimolati grazie alla cucina aperta, da cui si diffondono i buonissimi profumi, che fanno venire piacevoli brividi.

Jelenia Góra

Jelenia Góra jest to miasto na położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim. Znajduje się w śródgórskiej Kotlinie Jeleniogórskiej, otaczającej się Karkonoszami i Górami Kaczawskimi. To miasto ma do zaoferowania sporo miejsc czekających na odkrycie, zatem zacznijmy od Term Cieplickich, możesz spędzić tu czas relaksując się w jacuzzi, pływając w basenie czy korzystając ze zjeżdżalni. Jeśli chcesz zasięgnąć kultury zapraszamy Cię do Jeleniogórskiego teatru czy muzeów.