Dla Właścicieli 

Home Staging

Home staging to usługa, która skupia się na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży, wynajmu czy do wystawienia jej w serwisach takich jak booking czy airbnb. 
Celem  jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza i wykonanie sesji zdjęciowej, które ma podkreślić jego charakter oraz zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomość i przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwie najwyższą cenę.

Podczas procesu home stagingu dokładamy wszelkich starań, aby wnętrze Twojego domu lub mieszkania wyglądało jak najlepiej. Nasza firma zajmuje się zarówno aranżacją jak i dekoracją, tak aby w pełni oddać charakter i potencjał Twojej nieruchomości. Każdy detal jest dopracowywany w taki sposób, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów lub najemców.

Gdzie jesteśmy

Możemy zaoferować

Co oferujemy ?

Możemy zaoferować

• Konsultacje i ocenę stanu domu lub apartamentu
• Projektowanie i aranżację wnętrz
• Wypożyczalnię mebli i dodatków
• Profesjonalną sesję zdjęciową
• Przygotowanie obiektu do sprzedaży lub wynajmu

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Czy warto ?

Przygotowanie domu lub apartamentu do sprzedaży lub wynajmu może być trudnym i czasochłonnym procesem. Dlatego warto skorzystać z naszej pomocy – jako specjaliści w dziedzinie home stagingu, zapewniamy kompleksową obsługę i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Dlatego jeśli zależy Ci na sprzedaży lub wynajmie Twojej nieruchomości w jak najkrótszym czasie i za jak najwyższą cenę, skorzystaj z naszej usługi home stagingu i zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu w tej dziedzinie.

Ciekawostka ...

Home staging nie jest pojęciem normowanym w polskim prawie. Jest to anglojęzyczne zapożyczenie językowe coraz częściej funkcjonujące również w języku polskim. W dosłownym tłumaczeniu home staging oznacza „inscenizację domu”, co należy rozumieć jako przemyślane przygotowanie jego prezentacji i aranżacji.
Naszą wiedzę dedykujemy  do deweloperów, właścicieli domów, mieszkań, hoteli i apartamentów, dla których ta usługa może zwiększyć sprzedaż i zainteresowanie potencjalnych gości. Dzięki home stagingowi, Twój obiekt będzie prezentował się atrakcyjniej, a Ty będziesz mógł przyciągnąć więcej klientów lub gości.

Jak skorzystać z naszych usług?

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie omówimy szczegóły i przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Z nami przygotowanie domu lub apartamentu do sprzedaży lub wynajmu będzie prostsze niż myślisz!
Nasz Kontakt
© Lemon Pepper
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.