restauracja Cytrynowy Pieprz

NASZA BANDA

Na kuchni robiliśmy już wszystko. Zmywaliśmy gary, byliśmy chłopcami na posyłki, wylatywaliśmy z hukiem. Nie obyło się bez wódy, podpaleń, romansów, dyscyplinarki i bójek. Ale to dzięki zuchwałości i zimnej krwi staliśmy się silni i opanowani, nauczyliśmy się łączyć kreatywność i odrobinę szaleństwa z unikalnymi składnikami. Zgromadziliśmy wokół siebie wspaniały serwis, ludzi pewnych siebie, charakternych, bez nadęcia, z poczuciem humoru. La gioia di viviere – radość życia i tym dzielimy się z Państwem w naszej kuchni. Restauracja jest dla nas jak rodzina, tradycja, narodziny, małżeństwo i śmierć – to dla nas sposób na życie. Prawdą też jest, że się mylimy i popełniamy błędy....

Restauracja Cytrynowy Pieprz

Nasze Menu

Kiedy gotuję wszystko oddaję w ręce umysłu, kuchnia fantazji pełna jest smaków i zapachów przyprawiających o dreszcze. Nutka ciekawości, szczypta wyobraźni, pół litra słodkiego ryzyka to cały przepis na niebo w gębie.

dOSTAWA

Dostawy bezkontaktowe

Dostawy bezkontaktowe. Na czym to polega?
Wystarczy, że zamówią Państwo swoje ulubione jedzenie z naszej restauracji przez naszą stronę internetową i dokonają płatności formą płatności PayU.
Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod drzwi, bez kontaktu z dostawcą o czym powiadomimy Cię telefonicznie.
Strefa Dostaw

Gdzie pracujemy

RESTAURACJA

Mała przestrzeń restauracji zaskakuje oryginalnym wystrojem. Surowe stoliki bez obrusów, industrialne lampy, zioła w doniczkach, książki kucharskie na półce sprawiają wrażenie, jakbyśmy byli w kulinarnej pracowni, gdzie tuż obok nas, za barem, możemy podglądać kucharzy przy tworzeniu swoich dzieł. Domowa, ciepła atmosfera, uśmiechnięty serwis, sprawia, że wcale nie chce się stąd wychodzić. W końcu siedzicie w kuchni…

Karta win

Nasze wina

Nasze wina przechowujemy w szczególnych warunkach. Dwie strefy chłodzenia powodują ze zarówno wina białe jak i czerwone podajemy w odpowiedniej temperaturze. Każda butelka zaraz po otwarciu zostaje odizolowana od powietrza za pomocą argonu, dzięki czemu zatrzymana zostaje oksydacja. Dzięki temu wino zachowuje swój smak i aromat do 30 dni.

dEGUSTACJE

Kolacja degustacyjna

Kolacja degustacyjna w “Cytrynowym Pieprzu” pełna jest smaków i zapachów przyprawiających o dreszcze. Nutka ciekawości, szczypta wyobraźni, pół litra słodkiego ryzyka, to cały przepis na niebo w gębie…

Voucher

Pomysł na prezent

Nie masz pomysłu na prezent? Nic nie szkodzi, już teraz możesz zapewnić swoim bliskim wieczór pełen smaków w restauracji "Cytrynowy Pieprz". Voucher w formie eleganckiego zaproszenia,  na dowolną kwotę to niezobowiązujący prezent, który może być zrealizowany w dowolnym terminie. Można go odebrać w restauracji lub zamówić wysyłkę pocztą pod wskazany adres.
Zamów voucher

Psst...

CNN Travel wymienia tę restaurację wśród jedenastu atrakcji Dolnego Śląska jakie warto odwiedzić. Dlatego nie zdziwcie się jeśli spotkacie tu gości z pierwszych stron gazet.

Restauracja

Nasze wyróżnienia

Gdzie jesteśmy

Dogodne Lokalizacje

Jelenia Góra apartamenty Lemon Pepper na ul. Mickiewicza 30

Gdzie jesteśmy

Nasze Lokalizacje

Wzgórze Kościuszki
Villa Vinci przylega do rozległego historycznego parku Wzgórze Kościuszki którego historia sięga roku 1780. Znajdziecie w nim ścieżki spacerowe, place zabaw, siłownie zewnętrzne, ścieżki edukacyjne i historyczne. 
Więcej
Cieplice
Uzdrowiskowa część Jeleniej Góry. Słynie z Parku Norweskiego, którego nazwa pochodzi od pawilonu wybudowanego na wzór restauracji w Oslo i Parku Zdrojowego utrzymanego w XIX wiecznym stylu angielskim
Więcej
Śródmieście
Centrum Jeleniej Góry to masa zabytkowych miejsc zlokalizowanych przede wszystkim na trasie Mały Trakt Śródmiejski. Ponadto Śródmieście to również teatr, kino, muzea oraz szeroki wybór kawiarni oraz  restauracji oferujących kuchnię śródziemnomorską, azjatycka czy amerykańską.
Więcej
Sprawdź Dostępność
Sprawdź Dostępność
© Lemon Pepper
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego 
"Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.