fbpx

Dla właścicieli

Zarządzamy apartamentami w Jeleniej Górze i Cieplicach.
Przedstawiamy Państwu nową ofertę na wynajem mieszkań i apartamentów w systemie hotelowym w Jeleniej Górze i Cieplicach. To korzystna ekonomicznie alternatywa dla tradycyjnego wynajmu mieszkań. Sprawimy, że Państwa apartament będzie „pracował na siebie” i przyniesie wyraźne zyski, nie wymagając Państwa wysiłku. Dlaczego właśnie My? Ponieważ dostrzegamy turystyczny potencjał Jeleniej Góry. Inwestycja w 70 km trasę rowerową wokół Jeleniej Góry, a także bliskość najpopularniejszych szlaków turystycznych sprawiają, że ta niedoceniana do tej pory miejscowość, zdobywa należne jej miejsce na mapie turystycznej Polski. Jest doskonałą alternatywą dla zatłoczonego Karpacza i Szklarskiej Poręby dlatego naturalnym zjawiskiem jest wzrost zapotrzebowania na usługi noclegowe.

Hotelarstwo i gastronomię mamy w DNA, a naszą pracę mieli Państwo okazję już poznać w restauracji Cytrynowy Pieprz. Dlatego z dumą ale i wielką skromnością zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą ofertą:

  • skuteczne zarządzanie i pozyskiwanie rezerwacji z wielu źródeł (kanałów);
  • obsługa Gości, od przyjęcia rezerwacji, zameldowanie, pobyt, do odebrania kluczy;
  • opieka nad Państwa nieruchomością w tym sprzątanie i opiekę konserwatora w trakcie pobytu Gości;
  • profesjonalną sesję fotograficzną mieszkania, na podstawie której tworzymy atrakcyjną ofertę;
  • nasi goście to nie tylko turyści. Posiadamy szeroką ofertę dla klientów biznesowych i korporacyjnych podróżujących służbowo.

Podmiot odpowiedzialny: Hornik i Moss s.c.
RESTAURACJA CYTRYNOWY PIEPRZ
Kontakt: 790 242 429

 

Paliwo marketingowe dostarczają
Sudety.pro