fbpx

Apartament Małgorzaty Sobczak

Apartament Małgorzaty Sobczak zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Jeleniej Góry- Villi Vinci. Wnętrze jasne, przestronne, przytulne i urządzone ze smakiem. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości

Apartament to 44 mkw, na których znajdziecie Państwo zamykaną sypialnie z łóżkiem małżeńskim, dużą wygodną szafą i miejscem do pracy, salon z wygodną rozkładaną kanapą i aneksem kuchenny oraz łazienkę z prysznicem. W kuchni znajduje się wszystko co potrzebne; płyta, piekarnik, lodówka, zmywarka, toster, czajnik elektryczny i ekspres Nescafe Dolce Gusto.

Villa Vinci przylega do rozległego leśnego parku. Znajdziecie w nim ścieżki spacerowe, place zabaw, siłownie zewnętrzne, ścieżki edukacyjne i historyczne. Teren jest ogrodzony, a przy kamienicy znajduje się parking. Sto pięćdziesiąt metrów od budynku, znajdziecie Altanka Cafe, ulubione miejsce jeleniogórzan gdzie podają najlepsze śniadania w mieście. Do centrum prowadzi droga przez historyczną dzielnicę pięknych poniemieckich willi, a spacer zajmie ok. 15 min. W pobliżu apartamentu Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze.

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.