fbpx

Apartament Wrońskiego

Czegoś takiego w Jeleniej Górze jeszcze nie było…

Piękne, ciepłe i gustownie urządzone wnętrze, w którym” kropkę nad i” stawiają okładki książek, które mogły znaleźć się na ścianach dzięki uprzejmości pisarza, Marcina Wrońskiego. Autor tworzy wspaniałe i porywające kryminały tak więc wiedzieliśmy, że wnętrze musi sprostać wymaganiom odwiedzających nas Gości Mamy nadzieję, że to nam się udało. Do dyspozycji oddajemy również książki Marcina Wrońskiego aby Goście po całym dniu wrażeń mogli oddać się ciekawej lekturze przy kieliszku dobrego wina.
Czy jeszcze gdzieś będą mieli Państwo taką możliwość?

 

24 metrowy Apartament z rozkładaną kanapą, czajnikiem elektrycznym, ekspresem na kapsułki,tosterem, telewizorem i lodówka zapewni wszystko co potrzebne w trakcie weekendowego czy wakacyjnego. Idealny dla osób podróżujących w pojedynkę jak i dla par.

Budynek usytuowany 300 m od Parku Zdrojowego w Cieplicach, posiada własny zamykany parking.
W pobliżu deptak, restauracje, parki i oczywiście Termy Cieplickie.

 

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.