fbpx

Apartament Tolkiena

Apartamencie Tolkiena, usytuowanym jest na Placu Ratuszowym 46/6, na II piętrze zabytkowej kamienicy. Przepiękny widok na jeleniogórski Rynek i bliskość restauracji jest prawdziwą gratką dla Gości chcących spędzić City Break w samym centrum Jeleniej Góry.
Apartament o powierzchni 40 m2 przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób. Do dyspozycji Gości jest apartament z częścią wypoczynkową wraz z w pełni wyposażoną kuchnią, sypialnią i łazienką z wanną i toaletą. Obiekt oferuje stylowy apartamenty dla Gości niepalących, mających do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem oraz książki Tolkiena.

 

Posiłki można przygotowywać w dobrze wyposażonym aneksie kuchennym z lodówką, kuchenką, czajnikiem elektrycznym, tosterem oraz ekspresem (przelewowym i na kapsułki).
Okolice Apartamentu to miejsca czekających na odkrycie w tym Termy Cieplickie, teatr, muzea, zamki i pałace oraz szeroki wybór restauracji.

 

Szczególnie polecamy wycieczkę z Apartamentu do Perły Zachodu. To 4km spacer (w jedna stronę) do Schroniska turystycznego malowniczo położone na urwistym brzegu Jeziora Modrego na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bobru.
Z przyczyn wiadomych, wyjątkowych i niezależnych, restauracje w mieście są nieczynne lub działają w ograniczonym zakresie. Dlatego możecie zamówić dania z naszej restauracji “Cytrynowy Pieprz” wprost pod drzwi Waszego apartamentu. Z naszej strony zrobimy wszystko, by dostarczone dania były gorące, estetycznie zapakowane, smaczne, przygotowane rzetelnie i zgodnie ze sztuką. Dzięki płatnością PayU dostawy są bezkontaktowe. Na naszej stronie internetowej powstała wygodna aplikacja do zamówień online, dzięki niej dostawa jedzenia może odbyć się o ustalonej przez Państwa godzinie.

 

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.