fbpx

Apartament Katarzyny Bondy

Apartament Katarzyny Bondy mieści się w ponad stuletniej, doskonale zachowanej i odrestaurowanej kamienicy z klinkierowej cegły. Prace wykonane z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków doprowadziły do powstania najpiękniejszej kamienicy Jeleniej Góry. Klatki schodowe zachowały oryginalne balustrady, drewniane poręcze, granitowe schody, odrestaurowane drzwi, stalowe podciągi z sygnaturami niemieckiej huty. W każdej z klatek schodowych znajdziecie nawiązania do różnych okresów twórczości Leonarda da Vinci. Budynek swoim wyglądem przywodzi na myśl elegancki hotel z początku lat 20.

 

Nowocześnie urządzony apartament z elementami stylu dark nordic. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, częścią jadalnianą i wypoczynkową (rozkładana kanapa 1 osobowa), sypialni z dużym podwójnym łóżkiem, łazienki z prysznicem i 14 metrowego tarasu. Aneks kuchenny z dębowym blatem, wyposażony w płytę indukcyjną, lodówkę, toster, czajnik elektryczny, ekspres do kawy i przybory kuchenne. Kolorystyka Apartamentu jest przyjemna i świetnie wypełnia to wnętrze wysokie na ponad trzy metry. Ponadto po całym dniu wrażeń i atrakcji, znajdziecie Państwo chwile wytchnienia na tarasie bądź w niesamowicie wygodnym fotelu, w którym będzie się przyjemnie czytało książki Katarzyny Bondy które znajdziecie w apartamencie. Na ścianach znajdziecie grafiki Matyldy Koneckiej, artystki wychowanej w Szklarskiej Porębie. Tłem jej prac są często Karkonosze, jak i szkockie miasteczka, gdzie jej prace stały się bestsellerami.

 

Villa Vinci przylega do rozległego leśnego parku. Znajdziecie w nim ścieżki spacerowe, place zabaw, siłownie zewnętrzne, ścieżki edukacyjne i historyczne. Teren jest ogrodzony, a przy kamienicy znajduje się parking. Sto pięćdziesiąt metrów od budynku, znajdziecie Altanka Cafe, ulubione miejsce jeleniogórzan gdzie podają najlepsze śniadania w mieście. Do centrum prowadzi droga przez historyczną dzielnicę pięknych poniemieckich willi, a spacer zajmie ok. 15 min. W pobliżu apartamentu Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze.

 

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.