fbpx

Apartament Kasi Magiery

Apartament Kasi Magiery zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Jeleniej Góry- Villi Vinci. Wnętrze zaaranżowane przez nas z elementami stylu glamour jest jasne, przestronne, przytulne i wykonane z najwyższej jakości materiałów.  Jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Poza tym, że przyjedziecie Państwo do topowe lokalizacji, pięknego wnętrza to jeszcze będziecie mieli możliwość poznania twórczości Kasi Magiery. Jej Cykl Lubomierski  dzieje się w dużej mierze w Jeleniej Górze, a główni bohaterowie odwiedzają naszą restaurację Cytrynowy Pieprz.

Apartament to 55 mkw, na których znajdziecie Państwo zamykaną sypialnie z łóżkiem małżeńskim i dużą wygodną szafą, salon z wygodną rozkładaną kanapą i aneksem kuchenny oraz łazienkę z prysznicem. Wyjście na taras zarówno z sypialni jak i salonu. W łazience znajduje się pralka a w kuchni wszystko co potrzebne; płyta, lodówka, zmywarka, toster, czajnik elektryczny i ekspres Nescafe Dolce Gusto.

 

Villa Vinci przylega do rozległego leśnego parku. Znajdziecie w nim ścieżki spacerowe, place zabaw, siłownie zewnętrzne, ścieżki edukacyjne i historyczne. Teren jest ogrodzony, a przy kamienicy znajduje się parking. Sto pięćdziesiąt metrów od budynku, znajdziecie Altanka Cafe, ulubione miejsce jeleniogórzan gdzie podają najlepsze śniadania w mieście. Do centrum prowadzi droga przez historyczną dzielnicę pięknych poniemieckich willi, a spacer zajmie ok. 15 min. W pobliżu apartamentu Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.