fbpx

Apartament Juliusza Verne

Apartament Verne – to absolutny bestseler wśród naszych apartamentów w Jeleniej Górze…

W momencie otwarcia drzwi zaczyna się przygoda dla całej rodziny. Apartament urządzony w klimacie książek Verna w wysokim standardzie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Masa ciekawych grafik na ścianach, wpadające w oko detale, które sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru. Przestronny i jasny korytarz, który prowadzi do ćwietnie urządzonej i zachwycającej kolorystyką kuchni oraz “strefy komfortu rodzica”.

 

Piękne i wygodne łóżko w stylu kontynentalnym, duży telewizor i dwa wygodne fotele pozwalające na chwilę relaksu. Przytulne wnętrze pozwalające odetchnąć po dniu pełnym wrażeń przy kieliszku dobrego wina.
A za drzwiami…. pokój i strefa zabawy dla najmłodszych.Dwa pojedyncze wygodne łóżka oraz pokój rozrywki. Xbox 360 ale i gry planszowe i puzzle dla całej rodziny. Miejsce do wspólnego spędzenia czasu.

 

Po całym dniu spędzonym na szlaku, szaleństwach w Termach Cieplickich czy emocjach jakie wywołała wizyta w Time Gates mogą Państwo odwiedzić jedną z naprawdę świetnych restauracji na Placu Ratuszowym, oddalonych ok. 200 m od Apartamentu, a następnie wrócić do miejsca które oferuje Państwu coś nieoczywistego i nieoczywistego.
Miejsce komfortu dla rodziców i rozrywki dla najmłodszych. Ale przede wszystkim miejsce i gry dla całej rodziny bo przecież spędzenie wolnego czasu razem to czysta przyjemność.
Apartament w pełni wyposażony, posiada wszystko co sprawia, że na urlopie czują się Państwo jak w domu.
W kuchni znajdą Państwo całe wyposażenie począwszy od lodówki i płyty, przez czajnik elektryczny i ekspres na kapsułki a na zastawie kończąc.