fbpx

Apartament Joanny Bator 11

Prezentujemy Państwu kolejny Apartament Joanny Bator.

Wnętrze jasne, ciepłe i urządzone ze smakiem zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Gości.

Zachwycające wystrojem wnętrze, w którym” kropkę nad i” stawiają okładki książek, które mogły znaleźć się na ścianach, dzięki uprzejmości pisarki Joanny Bator.

 

Do dyspozycji oddajemy Państwu również książki niesamowitej autorki, która napisała m.in. trylogię której akcja dzieje się w oddalonym o 60 km od Jeleniej Góry Wałbrzychu. Czytelnicy często traktują pisarkę jak reporterkę opowiadającą historię swojego życia. „Czy jest to sukces – bo stworzyła rzeczywistość, która porusza, więc wydaje się prawdziwa? Czy klęska, bo czytelnicy sądzą, że tylko prawda życia uprawomocniłaby fikcję, która wtedy byłaby „lepsza”? Czy już zawsze będę musiała się tłumaczyć, że Wałbrzych w moich powieściach to fantazmat, a nie reportersko ujęte miasto?”

Swoja opinię na temat książek takich jak „Ciemno prawie noc” czy „Piaskowa Góra” najlepiej wyrobić sobie w naszym Apartamencie, w którym po całym dniu spędzonym na wycieczkach, aż chce się usiąść na wygodnej kanapie z kieliszkiem wina i dobra książką w ręce.

Takie rzeczy tylko w Lemon Pepper Apartments.

 

Ten 50 metrowy Apartament to zamykana sypialnia z dużym podwójnym łóżkiem, salon z aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą oraz łazienka z kabiną prysznicową.

Wyposażenie to m. in. telewizor, zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny, żelazko i suszarka do włosów.

Idealny dla dwóch lub czterech osób. Budynek usytuowany 50 m od Placu Ratuszowego z parkingiem (płatnym 10 zł/dobę) przy budynku. W pobliżu spory wybór restauracji, teatr czy kręgielnia.

Na parkingu przy obiekcie znajduje się ładowarka samochodów elektrycznych.

 

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.