fbpx

Apartament Hrabala

Prezentujemy Państwu Apartament Hrabala.

Apartament Bohumila Hrabala jest usytuowany w wyremontowanej, niesamowicie klimatycznej kamienicy, na III piętrze, w samym centrum Jeleniej Góry, na ul. Krótkiej, 100 metrów od Placu Ratuszowego. Na Apartament o powierzchni 41 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą i prysznicem oraz zamykana sypialnia z podwójnym łóżkiem. Posiłki można przygotowywać w dobrze wyposażonym aneksie kuchennym m.in. z lodówką, płytą kuchenną, zmywarką, czajnikiem elektrycznym oraz ekspresem.
Apartament zachwyca stylem i detalami, które nadają mu niepowtarzalny klimat. Wnętrze jest jasne i przestronne, a czytanie książek Hrabala, uznanego za znaczącego twórcę światowej literatury XX wieku, będzie czystą przyjemności

 

 

Apartament przeznaczony dla 4 osób.
W odległości 150 mrów znajduje się parking płatny.

Okolice Apartamentu to miejsca czekających na odkrycie w tym Termy Cieplickie, teatr, muzea, stare miasto, zamki i pałace oraz szeroki wybór restauracji.
Szczególnie polecamy wycieczkę z Apartamentu do Perły Zachodu. To 4km spacer (w jedna stronę) do Schroniska turystycznego malowniczo położone na urwistym brzegu Jeziora Modrego na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bobru.

 

 

Z przyczyn wiadomych i wyjątkowych możecie Państwo zamówić dania z naszej restauracji “Cytrynowy Pieprz” wprost pod drzwi Waszego apartamentu. Z naszej strony zrobimy wszystko, by dostarczone dania były gorące, estetycznie zapakowane, smaczne, przygotowane rzetelnie i zgodnie ze sztuką. Dzięki płatnością PayU dostawy są bezkontaktowe. Na naszej stronie internetowej powstała wygodna aplikacja do zamówień online, dzięki niej dostawa jedzenia może odbyć się o ustalonej przez Państwa godzinie.

 

 

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.