fbpx

Apartament Ćwirleja

Apartament Ćwirleja
Zabytkowa kamienica w sercu Jeleniej Góry usytuowana przy Bramie Wojanowskiej- bardziej w centrum być nie można. Piękna klatka schodowa, która prowadzi do mieszkania usytuowanego na 3 piętrze. Dodatkowe okna połaciowe sprawiają, że wnętrze jest nie tylko gustownie urządzone ale i niesamowicie jasne.

 

W Apartamencie na ścianach, dzięki uprzejmości samego pisarza, umieszczono okładki książek Ryszarda Ćwirleja, a w wolnej chwili nasi Goście mogą zatopić się w lekturze jednej z nich. Niesamowity klimat Poznania w czasach PRL-u i momentami prześmiewczy ton powieści jedynie dodają im bardzo specyficznego ale i niepowtarzalnego charakteru. Nie lada gratka dla wielbicieli dobrego kryminału.
Apartament oddalony ok. 200m od Placu Ratuszowego. Duży wybór restauracji znajdujących się w czołówce wg rankingu Tripadvisor.

 

Zarówno lokalizacja jak i wnętrze są idealne dla osób chcących korzystać z atrakcji nie tylko turystycznych Jeleniej Góry i okolic. Zapraszamy wszystkich, którzy po dniu w górach czy Termach Cieplickich marzą o tym, żeby zjeść coś pysznego, a następnie zrelaksować się przy kieliszku wina i dobrej książce.

 

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.