fbpx

Apartament Charlotte Link

Apartament Charlotte Link jest usytuowany na samym placu Ratuszowym…bliżej centrum Jeleniej Góry już nie można być. Nowoczesne, jasne i bardzo eleganckie wnętrze spełni nawet najwyższe wymagania niejednego Gościa. Oczywiście, jak zawsze w naszych Apartamentach oddajemy do
dyspozycji książki autorki, a ich pokaźna kolekcja na pewno umili wieczory, spędzane w naszym Apartamencie.

To 49 metrowe mieszkanie jest w pełni wyposażone. Składa się z dwóch zamykanych sypialni. W jednej z nich znajduje się duże łóżko małżeńskie a w drugiej dwa pojedyncze łóżka. Salon z wygodnymi kanapami wraz z sypialnią z dużym małżeńskim łóżkiem, tworzą część sypialniano wypoczynkową zlokalizowaną w tej samej części mieszkania. Pokój z pojedynczymi łóżkami znajduje się po drugiej stronie mieszkania, co daje duże poczucie komfortu, szczególnie przy pobytach rodzin z dziećmi. Kuchnia w pełni wyposażona w toster, ekspres, czajnik, płytę, lodówkę i zmywarkę. W łazience z prysznicem znajduje się również pralka.

Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze pięknej kamienicy. W odległości 300m od Apartamentu znajduje się parking płatny ok 15 zł za dobę. W pobliżu restauracje, galeria Nowy Rynek, kino, teatr itp.

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.