fbpx

Apartament Krzysztofa Bochusa 9

Prezentujemy Państwu kolejny Apartament Krzysztofa Bochusa.

Wnętrze Apartamentu to połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnością. Urządzone na najwyższym poziomie, bardzo jasne i niesamowicie przytulne.

Apartament to dwie zamykane sypialnia (jedna z podwójnym łóżkiem, a druga z podwójnym-rozkładanym), salon z aneksem kuchennym, osobna toaleta i łazienka z kabiną prysznicową. Do apartamentu należą również 2 tarasy na które można wyjść z sypialni i salonu.

 

Wyposażenie to m. in. telewizor, zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny, ekspres na kapsułki, żelazko i suszarka do włosów. Ponadto Apartament jest wyposażony w klimatyzację.

Idealny dla 4 osobowej rodziny, lub dwóch par. Do Apartamentu jest przypisane miejsce postojowe w garażu podziemnym, z którego windą można wjechać na I piętro, gdzie znajduje się Apartament. Budynek znajduje się na terenie inwestycji Panorama Park 2 km od deptaku w Jeleniej Górze- Cieplicach i Term Cieplickich.

 

Do dyspozycji oddajemy Państwu również książki cenionego autora, który napisał mroczny cykl kryminałów rozgrywający się w fascynujących latach 30, na niemieckim Pomorzu, z radcą Christianem Abellem w roli głównej.

Kolejne książki, z dziennikarzem Adamem Bergiem, przenoszą nas również na tereny Kotliny Jeleniogórskiej. To sprawia, że taras w Apartamencie Krzysztofa Bochusa jest najlepszym miejscem na zapoznanie się z twórczością autora, który dzięki dbałości o język, styl swoich powieści oraz tło historyczne, zabierze Państwa w niesamowita przygodę.

Takie rzeczy tylko w Lemon Pepper Apartments.

 

Villa Vinci

Villa Vinci to mieszkania z klasą. Jelenia Góra zasługiwała na taką inwestycję. W ponad stuletniej, doskonale zachowanej kamienicy, we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną i pod nadzorem konserwatora zabytków stworzyliśmy komfortowe przestrzenie apartamentów dla najbardziej wymagających Klientów.