fbpx

Apartament Bednarka

Czegoś takiego w Jeleniej Górze jeszcze nie było…

Piękne, ciepłe i gustownie urządzone wnętrze, w którym” kropkę nad i” stawiają okładki książek, które mogły znaleźć się na ścianach dzięki uprzejmości pisarza, Adriana Bednarka.
Drobiazgowość i dbałość o szczegóły udowadniają z jaką starannością Adrian Bednarek podszedł do stworzenia książek o Kubie Sobańskim więc nasz Apartament musiał być przygotowany w ten sam sposób i z takim samym zaangażowaniem.

 

Do dyspozycji gości oddajemy książki. Kto miał okazję poznać twórczość Bednarka wie, że książki są mroczne ale i niesamowicie wciągające. Kto nie miał okazji, musi jak najszybciej odwiedzić nasz Apartament i w tym niespotykanym wnętrzu oddać się lekturze przy kieliszku dobrego wina. 24 metrowy Apartament z rozkładaną kanapą, czajnikiem elektrycznym, ekspresem na kapsułki, tosterem, telewizorem i lodówka. Idealny dla osób podróżujących w pojedynkę jak i dla par. Budynek usytuowany 300 m od Parku Zdrojowego w Cieplicach, posiada własny zamykany parking. W pobliżu deptak, restauracje, parki i oczywiście Termy Cieplickie.

Jak stwierdził sam autor… “Dwójeczka w sam raz dla Kuby i Sonii na nocleg przy małym polowaniu poza domem.”